Yangının İzlerini Keçiören Belediyesi Siliyor

Keçiören Yasal Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde çıkan yangın itfaiye gruplarının müdahalesi ile söndürülürken olay yerine birinci gelenlerden Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok yetkililerden bilgi aldı. Mağdur vatandaşa geçmiş olsun dileklerini ileten Altınok paklık ve bakım konusunda vatandaşlara takviye verileceğini söyledi.

Bunun üzerine Keçiören Belediyesi paklık takımları dairelerde oluşan tahribatın izlerini silmek için harekete geçti. Takımlar yanan ve kullanılmaz hale gelen eşyaları konutun dışına çıkararak paklık çalışması yaptı.

Yangından mağdur olan vatandaşa geçmiş olsun dileklerini ileten Lider Altınok, “Kanuni Mahallemizdeki bir binamızda meydana gelen yangında oluşan tahribatın paklık çalışmalarını yaptık. Haberi alır almaz anında vatandaşlarımızın yanındaydım. Çok şükür bir can kaybı yok. Geçmiş olsun. Bu cins hadiselerde her vakit vatandaşımızın yanındayız, elimizden gelen takviyesi vermeye hazırız. Aziz Rabbim bizleri bir daha bu tıp elim hadiselerle karşılaştırmasın.” dedi.​

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın