Semiramis Pekkan, Yeniden: “Neredeysen” Orası Benim Cennetim!

Bazıları öylece geçer sarfiyat dünyadan. Bazıları ise iz bırakır. Kimi hayalleri unutmak istemez insan, gerçekleşir umuduyla yine hatırlar. Birtakım gerçekler ise o hayallere emsal: Tıpkı Semiramis Pekkan’ın ömrü ve sanatı üzere…

Türk Müziği’ne incelik ve görkem katan nadir sanatkarlarımızdan biri olan Semiramis Pekkan, bugüne dek neler ikram etmedi ki bizlere. Keder Ortağım ile sevinç saçarken, O Karanlık Gecelerde hüzne boğdu. Efsanevi Bana Palavra Söylediler müziği kült sinema “Issız Adam” ile buluştu. Ve artık de Neredeysen Evrencan Gündüz ile birlikte tekrar geliyor.

54 Yıl sonra mesleğine süratli bir dönüş yapan Semiramis Pekkan, Eylül ayından beri “Semiramis Pekkan Youtube” Kanalından sevenleri için özel içerikler paylaşmayı sürdürüyor. “Orası benim televizyon kanalım üzere hissediyorum ve bu yeni bağlantı lisanını çok sevdim, üretmeye paylaşmaya devam edeceğim” diyen Semiramis Pekkan bu sefer genç neslin çok bedelli müzisyenlerinden biri olan Evrencan Gündüz ile bizleri bir vakit seyahatine çıkarıyor.

Değerli sanatkarın hafızalarda iz bırakmış müziklerinden oluşacak albüm projesinin birinci single çalışması “Neredeysen” Semiramis Pekkan hayranlarıyla buluşmaya hazır. Projenin devamında yer alacak müzikler ise şimdiden merak konusu haline gelmeye başladı.

Ve dikkat! Neredeysen müziği  “ONErpm Türkiye” dağıtımıyla tüm dijital platformlarda yayınlandı… Bu nostaljik esintiye birinci kapılan olma fırsatını sakın kaçırmayın!

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın