Samsung tabletlerde kaçırılmayacak karne kampanyası

Samsung, Karne periyoduna özel başlattığı ve 31 Ocak Salı gününe kadar geçerli tablet kampanyası ile karne heyecanı yaşayan öğrencilerin ve ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında, geniş yelpazedeki Galaxy tabletler birbirinden avantajlı indirimlerle sunuyor.

Samsung’un 31 Ocak 2023 (23:59) tarihine kadar geçerli tablet kampanyası kapsamında; Galaxy Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ yahut Tab S8 Ultra tablet alacak kullanıcılar, kaçırılmayacak teklif ve fırsatlardan yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında; Galaxy Tab S6 Lite 5799 TL, Tab A7 Lite 2199 TL, Tab S7 FE 7699 TL, Tab A8 ise 3099 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcılara sunulacak. Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki Galaxy Tab S8 13499 TL, Tab S8+ 15999 TL, Tab S8 Ultra ise 18999 TL fiyatıyla indirimli olarak kullanıcılara sunulacak.

Galaxy Tab S8 serisi iş, okul ve cümbüşün hudutlarını tekrar belirliyor

Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki tüm aygıtlar, ultra-geniş ön kameralar, üç mikrofonlu yerleşim ve akıllı otomatik kadraj teknolojisiyle profesyonel bir manzaralı konuşma tecrübesi sunuyor. Tıpkı vakitte kapsamı genişletilen Çoklu Faal Pencere ve Samsung DeX sayesinde ihtilal niteliğindeki çoklu vazife özellikleri, şifre muhafazalı Süratli Paylaşım ile de inançlı ve kolay belge paylaşımı gerçekleştirilebiliyor. Yeni ve üstün süratli 4nm işlemcinin yanı sıra tabletle birlikte gelen bugüne kadar geliştirilmiş en kusursuz ‘S Pen’, Galaxy Tab S8’in yenilikleri ortasında. S Pen, kâğıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir tecrübe sunuyor. Tüm bu özellikler en ince ve güçlü Armor Aluminum malzemeyle üretilen aygıt gövdesinde bir ortaya geliyor. Ayrıyeten Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş’ gibi özellikler sayesinde öteki Galaxy aygıtlarından oluşan ekosistem ile külliyen ahenk içinde çalışıyor.

Bir Galaxy tablette bugüne kadar kullanılan en süratli işlemci olan 4nm çip ile donatılan Galaxy Tab S8 ve S8+, tüm misyonlara yetecek RAM ve depolama alanı sağlıyor. Daha fazlasına gereksinim duyanlar ise Galaxy Tab S8 Ultra’nın 12 GB RAM özelliği ve 256 GB depolama alanıyla tüm gereksinimlerini karşılayabilecek. Ayrıyeten Galaxy Tab S Ailesinde yer alan öteki modeller (Tab S8 Ultra, Tab S8+, Tab S8, Tab S7 FE, Tab S6 Lite) de isteğe bağlı bir micro SD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilir depolama seçeneği sunuyor. Galaxy Tab S8 serisi birebir vakitte, Wi-Fi 6’nın bant genişliğini ve üst hudut suratını iki katına çıkaran Wi-Fi 6E desteğine sahip Samsung’un geliştirdiği birinci tablet serisi. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın