Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Yeni Yıl Mesajı

Yeni yılın Nevşehir’e, ülkemize ve tüm insanlığa; sağlık, huzur ve refah getirmesini dileyen Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “2023 yılında da ilk günkü heyecan ve azimle şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yeni hedefler, yeni umutlar, yeni hizmetlerle geçmesini arzuladıkları yeni yıla merhaba derken, geride bıraktığımız 2022 yılının belediye hizmetleri açısından oldukça verimli geçtiğini belirten Savran, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Yeni umutların, yeni heyecanların, yeni beklenti ve hedeflerin olduğu bir yıla giriyoruz. Bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunacak olan 2023 yılının şehrimiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Geride bıraktığımız 2022 yılında; Nevşehir Belediyesi olarak eğitimden gençlik ve kadın projelerine, kültür ve sosyal işlerden spora, altyapıdan park ve bahçelere, üstyapı çalışmalarından turizme birçok alanda önemli hizmetler gerçekleştirdik. Özellikle altyapı ve üstyapı yatırımlarında kısa sürede Nevşehir Belediyesi tarihinin rekorunu kırarak şehrimizin önemli problemlerini çözüme kavuşturduk. Geride bıraktığımız yılın bir değerlendirmesini yaparken, zaman ve enerjimizi ilimiz ve ülkemiz için, en verimli şekilde kullanmak adına gerekli çalışmayı yapmış olmanın huzuru ve mutluluğu içindeyiz.2023 yılında; şehrimizi her yönüyle gelişen ve yenilenen bir marka şehir yapmak ve hedeflediğimiz projeleri toplumumuzun tüm kesimlerine ulaştırmayı amaçlıyoruz. Şehrimiz için başlattığımız birbirinden değerli projelerimizi, 2023 yılında hayata geçirerek halkımızın hizmetine sunacağız. Bu noktada yeni yılı bambaşka bir heyecan ve ümitle karşılıyoruz. Hazırladığımız yatırım programı çerçevesinde; birçok alanda yeni projelerin bir bir hayata geçeceği 2023 yılının şehrimize ve hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepinizi çok seviyoruz. 2023 yılının tüm hemşehrilerimize sağlık, mutluluk, başarı ve refah getirmesini umut ediyoruz. Bunun için dua ediyoruz. İnşaallah güzel günler ülkemizi bekliyor. Bu güzel günlerde birlikte yaşamak umuduyla hepinize saygı ve selamlarımı iletiyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın