Narlıdere’den Engelsiz Yaşama Destek

Narlıdere Belediyesi, Engelli Hizmet Ünitesi ve Engelli ve Toplumsal İşler Komisyonu’nun tertibinde özel ihtiyaca gereksinim duyan vatandaşları Park Orman Narlıdere’de ağırladı

Engelsiz Narlıdere amacıyla birçok yatırımı hayata geçiren Narlıdere Belediyesi, özel ihtiyaca muhtaçlık duyan bireylerin ve ailelerinin hayatına dokunmaya devam ediyor. Narlıdere Belediyesi son olarak, Engelli Hizmet Ünitesi ve Engelli ve Toplumsal İşler Komisyonu’nun tertibi ve CHP Narlıdere İlçe Başkanlığının takviyesiyle ilçede yaşayan manisiz vatandaşları, belediyenin Park Orman Tesisleri’nde bir ortaya getirdi. Özel ihtiyaca gereksinim duyan çocukların ve ailelerinin keyifli bir gün geçirdiği tertip eğlenceli anlara sahne oldu.

Yarıyıl tatilinde bir ortada vakit geçirmenin memnunluğunu yaşayan vatandaşlar müzik eşliğinde eğlenceli bir gün geçirdi. Narlıdere Belediye Lider Yardımcısı İsmail Ay ve CHP Narlıdere İlçe Lideri Mesut Dingin da aktifliğe katılarak çocuklarla yakından ilgilendi.

Narlıdere Belediye Lider Yardımcısı İsmail Ay, aktifliğin düzenlenmesine emek verenlere teşekkür ederek, “Belediyemiz, özel ihtiyaca gereksinim duyan vatandaşlarımızın her vakit yanında. Manisiz vatandaşlarımızın toplumsal yaşama iştirakini desteklemeye devam edeceğiz” dedi. Engelli ve Toplumsal İşler Kurulu Üyesi Serap Sefer de engelli bireylerin karşılaştıkları sıkıntılara tahlil ürettiklerini ve ortak yaşama kültürünü geliştirecek çalışmalar yürüttüklerini söz etti.  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın