Milas Belediyesi, Hem Deprem Bölgesindeki Hem de Milas’taki Depremzedeler İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve çok sayıda vilayetimizde yıkıma neden olan sarsıntı felaketinin akabinde Milas halkı tarafından toplanan yardım gereçlerini afetzedelere ulaştıran Milas Belediyesi, gerek Milas’taki gerekse sarsıntı bölgesindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, Belediye Lider Yardımcısı Harun Reşit Çavuşoğlu ve beraberindekiler Milas halkının fedakârlıklarıyla hazırlanan yardım gereçlerini yetkililerin dayanağıyla sarsıntı bölgesine ulaştırdı.

MİLAS’A GELEN AFETZEDELERİN TEMEL MUHTAÇLIKLARI KARŞILANIYOR

Belediye Toplumsal Dayanak Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı gruplar de, Milas’a ulaşan depremzedelerin temel muhtaçlıklarını gidermek için başlatılan çalışmaları hafta sonu da aralıksız sürdürüyor. Depremzedeler tarafından talep edilen temel muhtaçlıkları koliler halinde ikamet ettikleri adreslere ulaştıran gruplar Ek Hizmet Binası art bahçesindeki hummalı çalışmalarına devam etmekteler.

YARDIMLARINIZI EK BİZMET BİNASI ART BAHÇESİNE TESLİM EDEBİLİRSİNİZ

Milas Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede; afet bölgesinde bulunan ve Milas’a ulaşan depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasına dayanak olmak isteyen vatandaşların, yardım gereçlerini Belediye Ek Hizmet Binası art bahçesinde misyon yapan işçilere teslim edebilecekleri belirtildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın