Migros, Deprem Yardımlaşma Seferberliği İle İhtiyaç Bölgelerine Tam Destek Sağlıyor

Migros, T.C. Ticaret Bakanlığı ile T.C. Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Afet Acil Toplumsal Yardım’ın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberliği” ile, gereksinim bölgelerine tam takviye sağlıyor.

Temel muhtaçlık materyalleri siparişlerini AFAD uyumunda rastgele bir ticari maksat olmaksızın sarsıntı bölgesine ulaştıracak olan Migros, Sanal Market üzerinden alacağı bağış taleplerini tek bir pozisyonda toplayarak özel araçlarla AFAD’ın belirlediği noktalara teslim edecek. 

Migros, Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki sarsıntılardan etkilenen vatandaşlar için yardım çalışmalarına süratle devam ediyor. Zelzelelerin çabucak akabinde AFAD ve Kızılay uyumunda, bölgedeki dağıtım merkezlerinden su, çay, şeker, bisküvi, hazır çorba üzere acil muhtaçlık materyallerini taşıyan 12 tırı yola çıkartan Migros, T.C. Ticaret Bakanlığı ile T.C. Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Afet Acil Toplumsal Yardım’ın himayesinde başlatılan, sarsıntıdan ziyan gören vatandaşların öncelikli muhtaçlık eserlerinin satılacağı Sarsıntı Yardımlaşma Seferberliği’ne katıldı. 

Migros, Sanal Market üzerinden verilecek temel muhtaçlık materyalleri siparişlerini, kar emeli olmayan indirilmiş özel bağış fiyatlarıyla sarsıntı bölgesine ulaştıracak. Tüm bağışları tek bir pozisyonda toplayarak, özel araçlar ile AFAD’ın belirlediği noktalara teslim edecek. 

Migros’un zelzele bölgesine yardım için hazırladığı temel besin kolisi, bebek ve bayan hijyen eserleri, ısıtıcı ve fener üzere eserler Migros Sanal Market üzerinde hazırlanmış özel linkten sipariş verilebiliyor.  

Ayrıca, bölgedeki iş ortaklarıyla daima bağlantı halinde olarak onlara yardımcı olan Migros, sarsıntı bölgesindeki çalışanlarının da bu kuvvetli devri atlatabilmeleri için tam dayanak veriyor.  

Bağış Yapılabilecek Eserler:

  • Gıda Kolisi 229,90 TL yerine Bağış Özel Fiyatı 199,90 TL
  • Bebek Bez Çeşitleri 88,50 TL yerine Bağış Özel Fiyatı: 78,45 TL
  • Islak Mendil 45’li 5 TL yerine Bağış Özel Fiyatı: 4,40 TL
  • Hijyenik Ped Çeşitleri 8,50 TL yerine Bağış Özel Fiyatı: 7 TL
  • Fanlı Isıtıcı 399,90 TL yerine Bağış Özel Fiyat; 319,90 TL
  • Dik Isıtıcı 729,90 TL yerine Bağış Özel Fiyat; 589,90 TL
  • Askılı Fener 49 TL yerine Bağış Özel Fiyat; 45,90 TL

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın