Kurumlar birleşti “İzmir Yardıma Koşuyor” kampanyası başladı

İzmir iş dünyası, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkez üssü olarak belirlenen ve birçok vilayette yıkıma neden olan sarsıntının akabinde “İzmir Yardıma Koşuyor” kampanyasını başlattı. T.C. İzmir Valiliği uyumunda bir ortaya gelen 19 oda, borsa ve sivil toplum kuruluşu ile 16 organize sanayi bölgesi, afet bölgesine gönderilmek üzere nakdi ve birebir yardım topluyor.

ODA VE BORSALAR, OSB’LER, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BİRLİK OLDU

İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Borsası, Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Ege Genç İş İnsanları Derneği, Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, İzmir Endüstriciler ve İş İnsanları Derneği, vilayet sonu içerisinde bulunan organize sanayi bölgeleri, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi, Aliağa Ticaret Odası, Bayındır Ticaret Odası, Bergama Ticaret Odası, Menemen Ticaret Odası, Ödemiş Ticaret Odası, Ödemiş Ticaret Borsası, Selçuk Ticaret Odası, Tire Ticaret Odası ve Torbalı Ticaret Odası sarsıntı bölgesindeki vatandaşlara takviye olmak emeliyle “İzmir Yardıma Koşuyor” kampanyasını başlattı.

AYNİ YARDIMLAR KIZILAY’DA TOPLANACAK

İzmir Valiliği uyumunda yürütülen “İzmir Yardıma Koşuyor” kampanyası kapsamında, tıpkı yardımda (malzeme yardımı) bulunmak isteyen vatandaşlar, dayanaklarını Hürriyet Mahallesi 435 Sokak No:24  Gürçeşme/Buca/ İzmir adresinde bulunan Türk Kızılay’ı Ege Bölge Acil Yardım Merkezi’ne iletebilecek. Birebir yardımlara (malzeme yardımı) ilişkin kutu ve kolilerin üzerine içeriğinin ne olduğuna ait bilgilerin okunaklı olarak yazılması gerekecek.

NAKDİ YARDIMLAR İÇİN HESAP NUMARALARI PAYLAŞILDI

İzmir Yardıma Koşuyor” kampanyası kapsamında nakdi yardım yapmak isteyen vatandaşlar, aşağıda belirtilen banka ve hesap numaralarını kullanabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın