İlginizi Çekebilir
En-Iyi-10-Aktor
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film-Sinema
  3. Karantina Süresi Boyunca İzlenebilecek En İyi 6 Alternatif Dizi

Karantina Süresi Boyunca İzlenebilecek En İyi 6 Alternatif Dizi

karantina-boyunca-izlenebilecek-diziler
6karantina-suresi-boyunca-izlenebilecek-diziler


Koronavirüs nedeni ile tüm dünya evlere kilitlenmiş durumda.Çoğu ülkede hayat yavaş yavaş normale dönmeye başlasa da karantina sürecimizin biraz daha süreceği kesin.Evde geçirilen zamanını dizi izleyerek değerlendirmek isteyen kişilere ise tavsiye niteliğinde verilecek, karantina süresi boyunca izlenebilecek en iyi 6 alternatif dizi sizler için listelendi.

Sorry For You Loss

Karantina günlerinde izlenecek diziler için size ilk önerimiz Sorry For You Loss dizisi. Kocasının ani ölümü ile altüst olan hayatını yoluna koymaya çalışan bir kadının hikâyesini anlatan dizi;gerek yönetmeni, gerek yapımcısı, gerekse de oyuncu kadrosu ile mutlaka değerlendirilmesi gereken bir yapım niteliğinde.

Maniac

Bir Netflix yapımı olan dizi kesinlikle gerilim sevenlerin şans vermesi gereken türden. Akıl hastanesinde yatan bir adamın kendi hayal dünyasını oluşturmasını konu alan dizi, karantina süresinde size iyi gelecek yapımlardan bir tür niteliğini taşıyor.

The Sinner

Aynı isimli kitaptan televizyona uyarlanan dizi karantina süresince izlenebilecek diziler içinde kendine yer bulan bir diğer yapım. Dizi boyunca geçmişi ile sıkça yüzleşmek zorunda olan ana karakterimiz, izleyiciyi bolca şaşırtmayı başarıyor.

The Terror

1847 yılında yaşanmış gerçek bir hikâyeden uyarlanan The Terror, gerilim dolu yapısı ile gerilim severlerin keyifle izleyeceği bir dizi konumunda yer alıyor. Ayrıca sağlam oyuncu kadrosu ve hikâyenin gerçek olması dizinin çekici gelen bir başka boyutu niteliğinde.

Freud

Viyana’da adını tüm dünyayı duyurmak isteyen genç ve istekli bir Sigmund Freud var. Bir dedektif ve medyum ile birlikte işler yapan Freud’un hikâyeleri özellikle izlenesi cinsten!

Vampires

Karantina süresi boyunca, dünyayı zombilerin ya da vampirlerin basmasını isteyen kişiler bir süre daha bekleyecek gibi görünüyor. Beklerken ise Vampires dizisini izleyebilirler. Yarı vampir yarı insan birinin ailesi ile yaşadığı sorunlar ve bu esnada bir dizi vampir çetesinin bu kişinin peşinde olması ve beraberinde gelişen olaylar izlemeye değer.


Karantina süresi boyunca izlenebilecek en iyi 6 alternatif dizi başlığı altında muhtemelen daha önce izlemediğiniz yapımları sizlere sunmaya çalıştık. Gerçek dizi severler tarafından izlenmiş ve tam not almış bu yapımlardan bazılarını eminiz ki sizler de çok beğeneceksiniz. Bu süreç içinde bu dizilerle keyifli anlar geçirmek size de çok iyi gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Kült Film! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap