İstanbul’da Trafik Kazası: 6 Kişi Hayatını Kaybetti

Olay Yerindeki Görgü Tanıkları Anlattı

İstanbul’un en işlek caddelerinden birinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti. Olay yerinde bulunan görgü tanıkları, kazanın nasıl gerçekleştiğini anlattı. Bir sürücünün kırmızı ışıkta geçmesi sonucu meydana gelen kazada, çok sayıda araç birbirine çarptı.

Yaralılar Hastanelere Kaldırıldı

Kazada yaralananlar hemen çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yaralıların durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kazada hayatını kaybedenlerin ise kimlikleri henüz tespit edilemedi.

Kazanın Nedenleri Araştırılıyor

Kaza sonrası olay yerine gelen polis ekipleri, kazanın nedenleri konusunda araştırma başlattı. Kırmızı ışıkta geçen sürücünün hızının da etkili olduğu düşünülüyor. Araç sürücüsü gözaltına alındı.

Trafikte Uyarılar Artırılacak

İstanbul Belediyesi yetkilileri ise bu tür kazaların önüne geçmek için trafikte uyarıları artıracaklarını açıkladı. Özellikle kırmızı ışık ihlallerine yönelik daha sıkı denetimler yapılacak. Trafik kurallarına uymayan sürücüler hakkında da daha sert cezalar verilecek.

Aileler Acı Haberle Yıkıldı

Kazada hayatını kaybedenlerin aileleri, acı haberle yıkıldı. Olay yerine gelen aileler, yakınlarının cansız bedenini görünce gözyaşlarına boğuldu. Kazada hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yorum yapın