Hoş geldin Bebek Projemiz Kapsamında 2022 Yılında 185 Aileye Mutluluk Ulaştırdık

Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay teşebbüsleri ile hayata geçirilen, “Hoş geldin Bebek” projesi kapsamında Didim Belediyesi Güzel geldin Bebek grupları 2022 yılında 185 ailenin mutluluklarına ortak oldu.

Didim Belediyesi hayata geçirdiği Toplumsal Belediyecilik projeleri kapsamından ilçede yaşayan vatandaşların her anında yanında olmaya devam ediyor.

2018 yılında Didim Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine başlayan Güzel geldin Bebek Projesi kapsamında gruplarımız 2022 yılından 185 aileyi ziyaret ederek, evlat sevinçlerine ortak oldu.

Proje kapsamında ailelere Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay’ın tebrik güzel niyet dileklerini ileten gruplarımız yeni doğan bebeklerimiz için hazırlanan içerisinde zıbın, derece, banyo başlığı, bez ve gibisi materyallerin bulunduğu bebek setleri çiçeği burnunda ebeveynlere ikram ediyor. Ayrıyeten dileyen aileler Didim Belediyesi’ne bağlı uzman takımlardan çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda dayanak alabiliyor.

Yapılan hizmetler ile kentte yaşayan vatandaşlarımızın memnunluğunu arttırmayı hedeflediklerini belirten Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay, “Didim’de her çocuk eşit kaidelerde büyümeli niyetiyle hayata geçirdiğimiz Beğenilen geldin Bebek Projemiz kapsamında 2022 yılında 185 çiftimizin yeni evlat sevincine ortak olarak ailelerimizin yanında olduk. Yeni doğan bebeklerimize daha hoş bir Didim bırakabilmek maksadıyla gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” sözlerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın