HONOR X Serisi ilk defa Türkiye’ye geliyor

HONOR’un küresel pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan ve en beğenilen modellerini kapsayan X Serisi birinci kere Türkiye’ye geliyor. 

Küresel bir teknoloji markası olan HONOR, yeni modellerini Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Akıllı telefon ve ekosistem eserlerinde dünyanın her yerindeki kullanıcıların gereksinimlerine yönelik eserlere imza atan firmanın globalde 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan X serisi çok yakında Türkiye pazarında satışa çıkıyor.

Bulunduğu segmentte başkan özellikler

HONOR’un eser yelpazesinin değerli bir modülü olan HONOR X serisi, firmanın yıldız eser kategorilerinden biri. Her kuşak yenilik ve atılım konusunda cesaretli adımların atıldığı bu seride, tüketicilere fiyatına nazaran harika performans sağlayan aygıtların sunulması hedefleniyor. Emniyetli donanım, harikulâde personellik, istikrarlı bağlantı ve sıkıntısız bir sistemin tasarlanması, HONOR X serisinin DNA’sında yer alıyor.

Globalde büyük muvaffakiyet yakalayan X serisi, kullanıcılara hem tasarım hem de özellikler açısından yesyeni bir tecrübe yaşatıyor. Segmentinde önder özelliklere sahip olan bu yeni model, sınıfının en düzgünü özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Endüstri standartını yükselten çalışmalar

Tüm dünyada 30 binden fazla tecrübe mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan sayısının yüzde 60’ını Ar-Ge çalışanlarının oluşturduğu HONOR’un biri Fransa’da biri de Japonya’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor. 

Bu Ar-Ge merkezinde her eserin titiz kalite testi için binlerce aygıt kullanılıyor ve kimi aygıtlar 24 saat x 365 gün boyunca durmaksızın çalıştırılıyor. Örneğin aygıtın düğme testi ele alındığında, HONOR sanayi standardını 200.000 defa basımdan 1 milyon defa basıma çıkarmıştır, bu da 18 yıllık kullanımdan sonra hasar görmeyeceğini garanti edebilir.

Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların gereksinimlerine yönelik eserlere odaklanan ve bu eserlerde daha evvel görülmeyen yeniliklere imza atan firma 2023 yılında X serisi başta olmak üzere Türkiye’de orijinal eserler ile karşımıza çıkacak.

HONOR son olarak tasarımı ve özellikleriyle öne çıkan, Sony IMX800 sensörünü birinci kere kullanan HONOR 70 modeli ve HONOR Pad 8 üzere uygun fiyata üstün özellikleri bulunan modellerini Türkiye pazarında satışa sunmuş ve kullanıcıların büyük beğenisini toplamıştı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın