Biz kimiz?

Copyright © 2020 Bilgeyazar.Net  Tüm hakları saklıdır.

2020 yılında yayın hayatına giren https://www.bilgeyazar.netBilgi Paylaşım Merkezi” ; bilgi alışverişi için sadece bir araçtır.Bu doğrultuda hizmet verecek olan blog,hiçbir kâr amacı gütmeden;sadece okurların ihtiyaçları doğrultusundaki bilgisel içeriğe göre sağlayıcı olmaya devam edecektir.

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz?

Yorumlar

Sayfa kullanıcılarının herhangi bir yasal olmayan yorum,beyan gibi bildirimlerinden kaçınmaları ve platform içi düzeni bozmamaları için bazı kişisel veriler kayıt edilebilmekte;ve sizden talep edilebilmektedir.
Bu durumla ilgili olarak İP kayıtları ve kişisel bilgileriniz esas alınmaktadır.

Ortam

Bu platformda kopya içerik ve yasal olmayan fotoğraf,dosya vb. gibi etmenlerin paylaşımı kesinlikle yasaktır! Bu da kullanıcıların İP ve kişisel bilgilerinin takibine yöneliktir.

İletişim formları / Çerezler

Daha iyi bir platform sunmak açısından; kayıt esnasında belirttiğiniz Kullanıcı Adınız,Şifreniz ve Mail adresiniz bir yıl süresince size hizmet vermeye devam edecektir.

Giriş sayfası ziyaretinde kullanıcılara sunulan ‘Çerez Ayarları’ ekranı hiçbir kişisel veri saklamaz ve kullanıcı sistemden çıktığı anda devre dışı kalır.Bu eklentinin amacı daha iyi bir hizmet sağlamaktır.

Kullanıcı girişi ekranında sunulan ‘Beni Hatırla/Kaydet’ butonu kişisel kullanıcı bilgilerinizin hatırlanması anlamına gelmektedir.Onay verdiğiniz takdirde sistem kullanıcı bilgilerinizi iki hafta hatırlayacak ve muhafaza edecektir.Bu butonu yok saymanız durumunda kullanıcı bilgileriniz hatırlanmaz ve her ziyarette yeniden giriş yapmanız gerekmektedir.

Analiz

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz?

Verilerinizi ne kadar süre tutarız?

Sisteme bırakılan yorumlar,yasal tüm durumlarda saklanmakta ve korunmaktadır.Kişisel yorumlar;deneyimlerin bir parçası olmakta ve kullanıcılar için bilgi sevki açısından önem arz etmektedir.

Kullanıcı tercihlerine göre girilen kişisel bilgi profilleri saklanmakta ve istendiği takdirde güncellenebilmektedir.İşbu bilgiler sağlayıcı tarafından muhafaza edilmektedir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler?

Platformda bulunan herhangi bir bilgi ya da yorum içeriğinizin hakkını dilediğiniz an talep edebilmektesiniz.İsteğe göre sunmuş olduğunuz bilgi ya da yorum kalıcı olarak silinebilmektedir.