Deren Talu “Aşk, Sabah Uyandığında O Kişi Hayatında Diye Durduk Yere Gülümsemektir”

Son Kale Hacıbey sineması ve Akıncı dizisiyle de karşımıza çıkan hoş oyuncu Deren Talu; eğitim hayatından canlandırmak istediği karakterlere, annesinden aşka, merak edilenleri MAG okurları için özel olarak cevapladı…

Defne Samyeli’nin kızı olarak küçük yaşlarından bu yana göz önünde olan ve toplumsal medyada yaptığı paylaşımları sevenleri tarafından merakla takip edilen, Las Vegas doğumlu Deren Talu; epeyce itibarlı okullarda eğitim almış bir oyuncu. Birebir vakitte duru hoşluğuyla de dikkat çeken, son olarak “Seversin” isimli romantik güldürü imalinde izlediğimiz Deren Talu MAG Ocak sayısına konuk oldu.

“Annem hakikaten harika bir insan. Benim en büyük rol modelim” açıklamasında bulunan hoş oyuncu kelamlarına şöyle devam etti: “Onun kızı olmaktan gurur duyuyorum. Hayatta en yakın olduğum insan. Hem çok başarılı hem çok güçlü bir bayan hem dünyalar hoşu hem çok zeki. Birebir vakitte çok sempatik ve eğlencelidir. En yeterli tavsiyeleri o verir, en güvendiğim kişidir. Onunla her şeyi yapmayı çok seviyorum. Kimi vakit konutta kalıp saatlerce sohbet etmeyi, kimi vakit yürüyüş yapmayı, sinema izlemeyi. Her şey onunla daha keyifli hale gelir.”

Romantik güldürü yahut gençlik projelerinde oynamayı çok istediğini söz eden hoş oyuncu “Çok eğlenerek oynuyorum bu stil işlerde. En son, “Seversin” isimli bir romantik güldürüde yer aldım ve çok büyük keyifle çalıştım. Bununla birlikte dram cinsinde de kendime güveniyorum. Çok çabuk duyguya girebilen bir beşerim. Benim için dramlarda bir karakterin ruhuna bürünmek çok kolay. Vicky Cristina Barcelona’da Maria Elena karakterine bayılıyorum. Bu usul, duygusal istikametten inişli çıkışlı karakterler çok hoşuma gidiyor. Birebir vakitte Les Miserables’da Fantine ya da Eponine karakterini oynamayı çok isterdim. Notre Dame de Paris’deki Esmeralda rolünü canlandırmak isterdim. Çok özgür, kendi doğrularıyla hareket eden, her şeye karşın sevinçli bir karakter” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın