Canik Belediyesi Can Dostları Yalnız Bırakmıyor

Canik Belediyesi, ilçede sokak hayvanlarının gerekli tüm gereksinimlerini karşılıyor. 

Canik Belediyesi, ilçedeki sokak hayvanları için alanda çalışmalarını sürdürüyor. Kış ayları öncesinde sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için gerçekleştirdiği çalışmalarla ilçede mama ve su ünitelerinin sayısını arttıran Canik Belediyesi, bu ünitelerin nizamlı olarak dolum ve bakımlarını gerçekleştiriyor. Sıhhat problemleri yaşayan sokak hayvanlarının veteriner tabipler eşliğinde tedavilerini gerçekleştiren Canik Belediyesi, alanda büyük bir itinayla sürdürdüğü çalışmalarla sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor.

Beslenme Gereksinimleri Karşılanıyor

Canik Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü takımları ilçede bulunan mama ve su ünitelerinin tertipli olarak bakım ve dolumlarını gerçekleştiriyor. Gün içerisinde sistemli olarak mama ve su ünitelerini denetim eden takımlar, sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için ünitelerin dolumlarını gerçekleştiriyor.

Tedavileri Gerçekleşiyor

Canik Belediyesi sıhhat sorunu yaşayan sokak hayvanlarına yönelik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. İlçede sıhhat sorunu yaşayan sokak hayvanlarına Canik Belediyesi veteriner doktorları tarafından müdahale ediliyor. İlçede tespit edilen ve belediyeye gelen ihbarlar üzerine sıhhat sorunu yaşayan sokak hayvanlarına anında ulaşan Canik Belediyesi veteriner doktorları, onların tedavilerini gerçekleştiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın