Başkan Batur’dan belediye çalışanlarına Yılın ilk iş gününde kutlama

Başkan Batur, yeni yılın birinci iş gününde belediye çalışanlarını ziyaret ederek yeni yıl dileklerini iletti. Konak’a daima birlikte hizmet üretmekten onur duyduklarını lisana getiren Lider Batur, “2023 yılının bizim için manası çok büyük zira Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği cumhuriyetimizin 100. yılı. Biz Konak Belediyesi olarak Atatürk’ün ve emanet ettiği cumhuriyetimizin kıymetlerine sahip çıkan bir anlayışla hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Konak Belediye Lideri Abdül Batur, yılın birinci iş gününde belediyenin tüm ünitelerini dolaşarak mesai arkadaşlarının yeni yılını kutladı. Konak Belediyesi’nin kentin dört bir yanında faaliyet gösteren hizmet binalarını tek tek gezen Lider Batur, yeni yılda da “Birlikte Konak” diyerek omuz omuza hizmet üretmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Lider Batur, lider yardımcıları, müdürler ve tüm işçiye başta sıhhat olmak üzere aileleriyle birlikte keyifli, huzurlu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

En manalı yıl

Mesai arkadaşlarının yeni yılını kutlayan Lider Batur, 2023 yılının tıpkı vakitte Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yılı olduğunu hatırlatarak “2023 yılının bizim için manası çok büyük zira Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği cumhuriyetimizin 100. yılı. Biz Konak Belediyesi olarak Atatürk’ün ve emanet ettiği cumhuriyetimizin bedellerine sahip çıkan bir anlayışla hizmet üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın