Adnan Turan; Kocaelili hemşerilerini ağırladı

Kandıra Belediye Lideri Adnan Turan, İDEBİR (İnsani Bedeller Birliği) Lideri Kenan Seyrek’in tertibinde bir ortaya gelen dernek ve oda temsilcilerini Kandıra’da ağırladı.

Zaman vakit Kocaeli’ni farklı ilçelerinde bir ortaya gelen dernek ve oda temsilcilerinden oluşan bir küme 2023 Ocak ayı dostluk buluşmasını Kandıra Belediyesi Lideri Adnan Turan’ı n konut sahipliğinde gerçekleştirdi. İDEBİR (İnsani Bedeller Birliği) Lideri Kenan Seyrek’in tertibinde bir ortaya gelen, İDEBİR, Kogiad, Koviad lider ve üyeleri ile Pazarcılar Odası, Tuhafiyeciler ve Mali Müşavirler odası Liderleri Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’nde Lider Turan ile bir ortaya geldi.

SEYREK: 2023’E VİRA BİSMİLLAH DEDİK

Toplantıda birinci selamlama konuşmasını yapan İdebir Lideri Kenan Seyrek; kentin kederini kendi sıkıntısı edinen ve bu kaygı ile dertlenenler ile farklı vakitlerde farklı yerlerdeki buluşmalarına devam ettiklerini tabir etti. Bu yılın birinci buluşmasın da Kandıra’da olmaktan memnunluk duyduklarını tabir eden Seyrek, ‘’ Bu yıla Kandıra Belediye Liderimiz Adnan Turan Liderin mesken sahipliğinde Vira Bismillah dedik. Kentin dinamiği olan sivil toplum kuruluşlarına kent ismine sahip çıkan, yüzünü dönen, ilçesinin ve gönlünün kapılarını açan Adnan Lidere şükran borçluyuz. Kendilerine teşekkür ediyorum’’ dedi.

BAŞKAN TURAN: İNSAN MERKEZLİ ÇALIŞIYORUZ

Ev sahibi olarak konuklarına güzel geldin konuşması yapan Lider Adnan Turan; Kandıra’da yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdiği konuşmasında, insan odaklı bir belediyecilik yaptıklarını, insanına karşın değil beşerinin isteğini gözeterek ve onun memnuniyetini kentin memnuniyeti olarak görerek insani merkezli bir yaklaşım ile çalıştıklarını söz etti. Kandıra’nın geleceğinin parlak olduğunu kelamlarına ekleyen Lider Turan, ‘’ Kısa müddet sonra Kandıra insanımızın refah düzeyinin ve ömür koşullarının en yüksek olduğu vakitlere şahitlik yapacağımıza inanıyoruz ve çalışmalarımızı bu inanca nazaran sürdürüyoruz. Sizleri burada ağırlamaktan ötürü Kandıra Belediye lideri olarak memnunum. Burada harmanlanacak fikir yumağından yalnızca Kandıramızın değil, tüm kentimizin istifade edeceğine ve faydalanacağına inanıyorum.’’ Dedi.

ÖLMEZ: KENTİN BEDELLERİ İLE BİR ORTAYA GELMEKTEN MUTLUYUM

Toplantıya Kandıra AK Parti İlçe Lideri Erol Ölmez ‘de katıldı Ak Parti İlçe Lideri Erol Ölmez de, her biri ile tanış olduğu kentin bedelleri ile bir ortaya gelmekten ve burada bulunmaktan memnun olduklarını ve fikirlerin konuşulmasını önemsediklerini söz etti. İştirakçilerin tek tek kelam alarak kendilerini tanıttıkları ve kent ismine fikirlerini paylaştıkları toplantıya Pazarcılar Odası Lideri Ramazan Kumsar, Tuhafiyeciler Odası Lideri Mehmet Eken, Mali Müşavirler Odası Lideri Özcan Çakır, GİOSB Müdürü Halit Yaşar Endeş, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü üyeleri katıldı. Toplantı aile fotoğrafının çekilmesi ile sonlandırıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın