adidas tüm gücüyle Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı’nın yanında; “Buradayız!”

Beşiktaş JK Vodafone Bayan Futbol Takımı’nın forma sponsoru olarak verdiği dayanağı daha da büyütmek için adiclub’ı da yanına alan adidas, bayanların içindeki potansiyelin dışavurumuna odaklandığı sanatsal bir çekime imza attı.

Erkek hükümran görülen sporlarda bayanların muvaffakiyetlerinin altını her alanda çizen adidas, bayan sportmenlerin muvaffakiyetlerini alanda ve saha dışında yüksek sesle duyurmaya devam ediyor.

Impossible Is Nothing yaklaşımından aldığı güçle, bu yıl sporda bayanlar için gerçek ve kalıcı bir değişim yaratma misyonuna ivme kazandıran adidas, bayan odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Uzun yıllardır Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün forma sponsoru olan marka, dayanağını adidas’ın sadakat programı adiclub ile daha da güçlendirdi. 

Her bir bayanın içindeki potansiyeli ortaya çıkarmaya odaklanan adidas bunu, fotoğrafçı Burcu Karademir’in objektifinden çıkan karelerle ölümsüzleştiriyor. Beşiktaş JK Vodafone Bayan Futbol Grubu oyuncularıyla gerçekleştirilen çekimde sporun asıl hedefine; insan gücüne ve varlığına, harekete, kazanmaya bunun bayana da ilişkin olduğuna odaklandı. 

adidas’ın bayanların gereksinim duyduğu konfor ve performansa yönelik tasarladığı Performance ve Originals kıyafetleriyle objektif karşısına geçen oyuncular kamera karşısında güçlü duruşlarıyla ‘BURADAYIZ’ bildirisini verdiler. 

Beşiktaş’lı futbolcu Sevgi Çınar; “Futbol hem dünyada hem de ülkemizde bayanların kendilerine yer bulmakta zorluk yaşadığı bir alan. Ancak gün geçtikçe hayatın her alanında olduğu üzere futbolda da zorlukların üstesinden gelip kendimize yer bulmayı başardığımıza inanıyorum. adidas küresel bir marka olarak bayan futbolunda en büyük destekçilerimizden biri ve bu çok değerli. Biz her vakit, sponsorlarımızın da dayanağıyla birlikte yüksek sesle Buradayız demeye devam edeceğiz.”

Konuyla ilgili Beşiktaş Jimnastik Kulübü lideri Ahmet Işık Çebi; ‘’ Sponsorlarımız için her vakit kullandığım bir cümle var.. Onlar ailemizin bir kesimidir. Hele işin içine birde bayan faktörü girdiği vakit olay tabiatıyla öteki bir boyut kazanmaktadır. Bayan Futbol Ekibimize dayanak veren adiclub da “Buradayız” sloganı ile bayanlarımızın yanında olduğunu büyük bir haykırışla göstermiştir.   Bu prestijle dünyada birinci sefer bir bayan futbol grubuna sponsor olan adiclub’ı bu jestinden dolayı can-ı gönülden kutluyorum. Ne demiştik, “İlklerin ekibi her vakit Beşiktaş’tır. ‘’ cümlelerini kullandı.

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay ise; “Kadınların futbola iştiraki ve görünürlüklerinin artarak muvaffakiyetlerinin daha geniş kitlelere duyurulması uzun vakittir gündemimizde. Artık de adidas ve adiClub markalarımızla Beşiktaş Bayan Futbol Takımı’nın kıymetli formalarında imzamızın olmasının memnunluğunu yaşıyoruz. Beşiktaş ile uzun yıllara dayanan, iş birliğinin ötesine geçmiş bir dostluğumuz var. Beşiktaş’ı her vakit adidas ailesinin bir modülü olarak görüyoruz ve adidas olarak ülkemizde tüm gücümüzle spora ve atletlere takviye verme yolunda çalışıyoruz. Bu formaların, başarılarıyla bizleri gururlandıran Beşiktaş Vodafone Bayan Futbol Takımı’na uğur getirmesini ve muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum. “ diyerek bu manalı iş birliğinin altını çizdi.

adiclub’ın dünyadaki birinci sponsorluğu

adidas’ın en yeni eserlerine, etkinliklere, adidas Running ve Training uygulamalarına ve çok daha fazlasına erişim sağlama imkanı sunduğu adiclub üyelik programı, Beşiktaş JK Vodafone Bayan Futbol Kadrosu ile dünyada birinci kere bir sponsorluğa imza atmış oldu. Üyelerine eşsiz ayrıcalıklar sunan sadakat programı, marka çatısı altında gerçekleştirilen birinci sponsorluk projesi ile BJK Bayan Futbol kadrosuna da takviyesini verecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın