A101 ve Şef Somer Sivrioğlu ev sahipliğinde tadım ve workshop etkinliği düzenlendi

A101 ve Şef Somer Sivrioğlu konut sahipliğinde düzenlenen tadım ve workshop etkinliğinde, toplumsal medyanın sevilen isimleri bir ortaya geldi

Türkiye’nin en fazla mağazasına sahip perakende zinciri A101, Şef Somer Sivrioğlu tarafından A101 eserleriyle özel olarak hazırlanan tadım menüsü ve workshop etkinliğinde, toplumsal medyadaki ünlü içerik üreticilerini ağırladı. 

A101 ve Şef Somer Sivrioğlu iş birliği kapsamında düzenlenen aktiflikte, A101 eserleriyle özel olarak hazırlanan menü tadımı ve workshop aktifliği organize edildi. Somer Şef’in sunumuyla, ünlü şefin kendi restoranı olan Efendy’de düzenlenen workshop, 24 Ocak’ta gerçekleştirildi. 

A101’in toplumsal medyada iş birliği yaptığı isimlerin de katıldığı buluşmaya; Burak Altındağ, Bengi Kurtcebe, İdil Müellif, Berat Çokal (Mösyö Şokola), Ümit Karalar üzere ünlü isimler katılırken, Somer Şef davetlilere kendi elleriyle hazırladığı humusu sunarak özel bir tadım tecrübesi yaşattı.

A101 için özel olarak üretilen eserlerin, kalitesi ve çeşitliliği sayesinde şefler tarafından da güvenilerek tercih edildiğinin altını çizen ve kendisinin de severek A101 eserlerini kullandığını aktaran Somer Şef, “A101 tarafından üretilen eserlerin %101 arkasındayım” tabirini kullandı.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç’in markayı temsilen davetlileri ağırladığı aktiflikte, Somer Şef’in A101 eserleriyle hazırlamış olduğu yemeğin püf noktaları ve farklı uygulamaları üzerine de bilgiler verildi.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç; ‘’A101 olarak eserlerimizin kalitesinin her vakit %101 gerisinde olduk. Kalite, çeşit ve fiyatlarımızın mutfağın ustaları tarafından da tasdik edilmesi bizi ayrıyeten memnun ediyor.’’ halinde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapın